Bioenerji Tedavisi

Bioenerji Tedavisi

 

Seansa başlamadan önce

Bioenerjist kişinin kapalı olan çakralarının  kaç seansta açılabileceğini  bu kontrolle tespit eder. Ona  göre seans sayısı belirler.

Bu seanslarda bioenerjist topladığı pozitif yaşam enerjisinin karşıdaki bireye geçmesini sağlar. Kişinin sağlık sorunlarına göre seansların sürelerini düzenler. Bu seanslardaki en önemli şey daha önceden tespit edilen kapalı çakraların açılmasını sağlamaktır. Bioenerjist avuç içlerindeki yaşamsal ve pozitif enerjiyi bireyin kapalı olan çakrasına yakın bir mesafede tutarak enerji akışını sağlar. Adeta bir yansıma görevi üstlenir.

Kişilerin düşünce ağını güçlendirmeye yönelik uygulamalar yapar. Kötü veya negatif olan düşünceleri bu enerji akışıyla birlikte pozitife çevirmeye çalışır. Enerjinin doğru akışını sağlar.Kişinin daha mutlu ve sağlıklı hissetmesine yardımcı olur.

Bioenerji seanslarında Bioenerjist herhangi bir ilaç iğne veya cihaz  kullanmaz. Bioenerji seansları basit ve rahatlatıcıdır. Vücuda fiziksel veya ruhsal bir yan etki yapmaz.

Bioenerji Seansları Kaç Seanstan Oluşmalıdır?

Tavsiye edilen seans sayısı en az üç olmalıdır. Peki neden en az üç seans. Bu seanslarda, çakraların hızlandırılması, auranın yükseltilmesi enerji bedeninin temizlenip çok daha sağlıklı hissetmeniz için enerji dengelenmesi yapılarak bitirilir.Bu sayı yaşanan hastalıklara göre değişiklik gösterip artacaktır. Kişiler bu üç seans da dahi, çok çok daha iyi hissetmektedirler. Bu 3 seansa kısaca enerji bedeni temizliği diyoruz.

Bioenerji uzmanı kapalı çakraları bulduktan sonra, kişinin yaşadığı sorun ışığında seans sayısını belirlemektedir. Seans sayılarının aynı anda verilmesi ise söz konusu değildir. Seansların sayısı ve nasıl şekilde verileceği bioenerji uzmanı tarafından kararlaştırılır. Genel olarak üç seans gibi bir rakam söz konusuyken, rahatsızlık daha üst seviyelerde ise ortalama olarak 6-7 seanstan bahsedilebilir. Tek bir seansın süresi içinse 30 ile 45 dakika arasında bir süre biçilmektedir. Seanslar gerçekleştirilirken ön görülen uzaklık 20-30 cm lik bir uzaklıktır.

Bioenerji Seansları Nasıl Uygulanır?


Masaj masası gibi bir masaya yatırılan kişiye el değmeden ve herhangi bir temas gerçekleştirilmeden seans uygulanmaya başlanmaktadır.  Bioenerjist avuç içini kullanarak evrenden aldığı yaşamsal enerjiyi yaklaşık 20 – 40 cm uzaktan kişinin hasta olduğu bölgeye yansıtır. Bu pozitif enerji tüm vücuda giriş yapar.

Bedendeki negatif enerjinin dışarı atılmasını sağlar. Özellikle sinir sistemimize etki eden duyguları resetler. Bedeni negatifliklerden arındırır. Ruhsal olarak yenilenme sağlar. Enerji girişi olan hastanın vücudunda titreşimler olur. Vücut ısısında artış gözlemlenir.

Ancak bu iyileşme ve şifa seansları hastanın durumuna göre değişiklik gösterir. Kendini ilk seansta iyi hissedenler olduğu gibi birkaç seans gerektiren durumlar olabilir. Bioenerjist hastanın durumuna göre seans sayısını belirler.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Artikülasyon Bozukluğu Tedavisi

Çocuklarda ve yetişkinlerde görülen bazı sağlık sorunları bulunur. Artikülasyo

Gecikmiş Dil Terapisi

Dil Nedir? Dil, insanlar arasınd

Otizm Eğitim Merkezi

Otizm, bir kişinin başkalarıyla iletişim ve etkileşim kurma yeteneğini etkileyen karmaşık bir nöro gelişimsel bo

Aile Danışmanlık Merkezi

Lina Psikolojik Danışmanlık ; uzun yıllar aile konusunda çalışmış, alanında deneyimli u

Yorumlar